Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Chór Nadzieja zaśpiewał dla Amelki. Mieszkańcy byli zachwyceni

fot. MM

fot. MM

W niedzielę w kościołach w Kowalewku oraz Sipiorach zorganizowano charytatywne #koncerty. Zgromadzeni w świątyniach wierni mieli okazję do posłuchania chyba najbardziej utytułowanego chóru w naszym regionie. Mowa tu oczywiście o nakielskim chórze „Nadzieja”.

Mieszkańcy byli zachwyceni utworami wykonanymi przez chór „Nadzieja” pod kierunkiem Michała Gacki, czego dowodem były gromkie brawa po każdej wykonanej przez chórzystów pieśni. Każdy mógł przyczynić się tego dnia do niesienia pomocy potrzebującym, bowiem podczas koncertów organizowana była również zbiórka na leczenie Amelki.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)