Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Charytatywnie przed świętami. Uczniowie wzięli udział w zbiórce dla małych pacjentów

fot. pow.

fot. pow.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Sipiory i Studzienki „Sąsiedzi” zorganizowało po raz kolejny # akcję na rzecz małych pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. W przedsięwzięcie zaangażowało się Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu.

W tegorocznej edycji zbieraliśmy słodycze, nowe zabawki, artykuły chemiczne takie jak pampersy, chusteczki, szampony. Pracownicy szkoły i jej wychowankowie w myśl sentencji „Pomagając innym pomagasz i sobie” wsparli zbiórkę i pokazali swoje wielkie serca.

W ciągu miesiąca (październik – listopad br.) zebraliśmy artykuły, które przekazaliśmy pani Dorocie Okraszewskiej w Nakle nad Notecią. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ich dobroć, wrażliwość i zrozumienie. Te cechy pozwalają nam lepiej poznać samego siebie. Wierzymy w Wasz potencjał i dziękujemy za dary!

materiał: Opiekun Koła – Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)