Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Charytatywnie przed świętami. Uczniowie wzięli udział w zbiórce dla małych pacjentów

fot. pow.

fot. pow.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Sipiory i Studzienki „Sąsiedzi” zorganizowało po raz kolejny # akcję na rzecz małych pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. W przedsięwzięcie zaangażowało się Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu.

W tegorocznej edycji zbieraliśmy słodycze, nowe zabawki, artykuły chemiczne takie jak pampersy, chusteczki, szampony. Pracownicy szkoły i jej wychowankowie w myśl sentencji „Pomagając innym pomagasz i sobie” wsparli zbiórkę i pokazali swoje wielkie serca.

W ciągu miesiąca (październik – listopad br.) zebraliśmy artykuły, które przekazaliśmy pani Dorocie Okraszewskiej w Nakle nad Notecią. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ich dobroć, wrażliwość i zrozumienie. Te cechy pozwalają nam lepiej poznać samego siebie. Wierzymy w Wasz potencjał i dziękujemy za dary!

materiał: Opiekun Koła – Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)