Dziś mamy 22 października 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Charytatywnie przed świętami. Uczniowie wzięli udział w zbiórce dla małych pacjentów

fot. pow.

fot. pow.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Sipiory i Studzienki „Sąsiedzi” zorganizowało po raz kolejny # akcję na rzecz małych pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. W przedsięwzięcie zaangażowało się Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu.

W tegorocznej edycji zbieraliśmy słodycze, nowe zabawki, artykuły chemiczne takie jak pampersy, chusteczki, szampony. Pracownicy szkoły i jej wychowankowie w myśl sentencji „Pomagając innym pomagasz i sobie” wsparli zbiórkę i pokazali swoje wielkie serca.

W ciągu miesiąca (październik – listopad br.) zebraliśmy artykuły, które przekazaliśmy pani Dorocie Okraszewskiej w Nakle nad Notecią. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ich dobroć, wrażliwość i zrozumienie. Te cechy pozwalają nam lepiej poznać samego siebie. Wierzymy w Wasz potencjał i dziękujemy za dary!

materiał: Opiekun Koła – Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)