Dziś mamy 18 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 kwietnia 2019

Burmistrz Kcyni wizytuje placówki oświatowe. Egzaminy się odbędą

fot. pow

fot. pow

W dniu dzisiejszym Burmistrz Kcyni Marek Szaruga dokonał wizytacji szkół diagnozując sytuację# wynikającą z trwającego od dnia dzisiejszego strajku pracowników szkół.

We wszystkich placówkach, które strajk podjęły, uczniom zapewniona jest opieka i odbywają się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. W pozostałych placówkach odbywają się zajęcia wynikające z tygodniowego planu zajęć. Jednocześnie Burmistrz Kcyni po raz kolejny otrzymał od dyrektorów zapewnienie, że egzaminy klas ósmych i egzaminy gimnazjalne odbędą się zgodnie z harmonogramem.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)