Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 kwietnia 2019

Burmistrz Kcyni wizytuje placówki oświatowe. Egzaminy się odbędą

fot. pow

fot. pow

W dniu dzisiejszym Burmistrz Kcyni Marek Szaruga dokonał wizytacji szkół diagnozując sytuację# wynikającą z trwającego od dnia dzisiejszego strajku pracowników szkół.

We wszystkich placówkach, które strajk podjęły, uczniom zapewniona jest opieka i odbywają się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. W pozostałych placówkach odbywają się zajęcia wynikające z tygodniowego planu zajęć. Jednocześnie Burmistrz Kcyni po raz kolejny otrzymał od dyrektorów zapewnienie, że egzaminy klas ósmych i egzaminy gimnazjalne odbędą się zgodnie z harmonogramem.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)