Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
07 lipca 2018

Budowa wiaty pod znakiem zapytania. Nie wpłynęła żadna oferta

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie się budową wiaty rekreacyjnej w #Szczepicach. Do 5 lipca nie wpłynęła żadna oferta.

Przypomnijmy, wiata ma służyć mieszkańców w codziennej rekreacji. Konstrukcja wiaty będzie drewniana. Bryła główna obiektu w kształcie trapezu przykryta zostanie dachem jednospadowym. Pokrycie dachu wykonane zostanie z blachy trapezowej w odcieniu brązu.

Z uwagi na fakt, że do 5 lipca do gminy nie wpłynęła żadna oferta, przetarg unieważniono. Być może w najbliższym czasie zostanie ogłoszony kolejny.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (5)

    maciej, w dniu 08-07-2018 10:37:27 napisał:

    bardzo dobrze jest niepotrzewbna lepiej zrobic jakis festyn dla dzieci a nie jakas wiata a sołtys czemu nic nierobi dla dzieci zadnych imprez inni potrafia a nasz niepotrafi nic czas na zmiane dowidzenia!!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół rozkładany + 6 krzeseł
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Metkownice
od 179PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
STOŁY I KRZESŁA
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Meble młodzieżowe systemowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)