Dziś mamy 20 lutego 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 lipca 2018

Budowa wiaty pod znakiem zapytania. Nie wpłynęła żadna oferta

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie się budową wiaty rekreacyjnej w #Szczepicach. Do 5 lipca nie wpłynęła żadna oferta.

Przypomnijmy, wiata ma służyć mieszkańców w codziennej rekreacji. Konstrukcja wiaty będzie drewniana. Bryła główna obiektu w kształcie trapezu przykryta zostanie dachem jednospadowym. Pokrycie dachu wykonane zostanie z blachy trapezowej w odcieniu brązu.

Z uwagi na fakt, że do 5 lipca do gminy nie wpłynęła żadna oferta, przetarg unieważniono. Być może w najbliższym czasie zostanie ogłoszony kolejny.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (5)

    maciej, w dniu 08-07-2018 10:37:27 napisał:

    bardzo dobrze jest niepotrzewbna lepiej zrobic jakis festyn dla dzieci a nie jakas wiata a sołtys czemu nic nierobi dla dzieci zadnych imprez inni potrafia a nasz niepotrafi nic czas na zmiane dowidzenia!!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Budowa stanu surowego
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Kanapa
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)