Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

27 września 2021

Bracia Jagodzińscy odnoszą sukcesy. Wzięli udział w turnieju w Warszawie

Doskonały wynik uzyskali bracia Jagodzińscy na# turnieju szachowym w Warszawie. Olaf stanął na najwyższym stopniu podium.

Warszawski turniej trwał dwa dni i zgromadził zawodników z kilku województw. Organizatorem zawodów były UKS Sparta Białołęka i Akademia Szachowa Gambit na czele z Marcinem Kowalcem. W turnieju wzięli udział zawodnicy posiadający minimalnie II kategorię szachową. Turniej rozegrany został system szwajcarskim, tempem 60 minut plus 30 sekund za każde posunięcie dla zawodnika. Obowiązywały zasady zgodnie z przepisami Polskiego Związku Szachowego. Olaf Jagodziński z gminy Kcynia(klub LKS Chrobry Gniezno), pomimo wysokiego poziomu zawodów, zajął pierwsze miejsce. Szubiński licealista nie przegrał żadnej partii, uzyskał dwa remisy. Alan Jagodziński ukończył turniej w Warszawie plasując się na 6 miejscu.

Materiał: Paweł Czecki