Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2017

Bogata oferta zabiegów laserowych w Studio Urody Lidii Gwóźdź

fot. pow.

fot. pow.

Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania laser daje skuteczność na poziomie 98,8%.

Zamykanie naczynek - laser sPTF+ stanowi skuteczny środek w likwidacji zmian naczyniowych na twarzy i ciele (np. nogi), co powoduje rozjaśnienie, a po kilku zabiegach ich całkowitą likwidację.

Najlepsze wyniki uzyskujemy w usuwaniu zmian o charakterze rozlanego rumienia ( np. trądzik różowaty) lub zmian naczyniowo – zapalnych. Pojedyncze zmiany można usunąć już w trakcie jednej wizyty. Leczenie większych skupisk wymaga większej liczby sesji w odstępach kilkutygodniowych. Szczegóły terapii ustala i wyjaśnia kosmetolog podczas konsultacji.

Fotoodmładzanie – zostaje pobudzona produkcja kolagenu i włókien elastyny. Dzięki temu skóra odzyskuje dawne napięcie, jędrność i elastyczność. Zamykają się rozszerzone pory, przebarwienia i zmiany naczyniowe ulegają rozjaśnieniu, dzięki czemu koloryt skóry zostaje wyrównany. Uporczywe zmarszczki i bruzdy mimiczne zostają wygładzone. Znikają również cienie pod oczami. Likwidujemy także ogniska nadmiernego rogowacenia i szorstkości naskórka. Fotoodmładzanie  jest również metodą leczenia skóry. Światło lasera może kompleksowo wspomóc  terapię zmian naczyniowych i pigmentacyjnych takich jak: przebarwienia, plamy posłoneczne i starcze. To również doskonały sposób na pozbycie się rumieńców i trądziku różowatego. Pierwsze efekty już po 3 tygodniach. Zalecane  przerwy dwutygodniowe. Seria 6 - 8 zabiegów.

Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia, obejmuje większość partii ciała. Najczęstszymi są: wąsik, pachy, przedramiona, bikini, łydki, uda, tors, plecy.

Z depilacji laserowej sPTF+ mogą skorzystać osoby, które chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia w celach kosmetycznych, bądź na skutek zaburzeń hormonalnych (endokrynologicznych). Z założeniem iż zaburzenie zostało ustabilizowane.

Usuwanie przebarwień – światło lasera działa selektywnie na miejsca problemowe, naświetlając i likwidując pigment tylko w tych miejscach, nie niszcząc przy tym zdrowej skóry sPTF+ usuwa piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, leczy plamy potrądzikowe,    a także przebarwienia w wyniku zażywania leków.

Trwałe leczenie trądziku – niszczenie bakterii ACNE. Terapia laserowa przyśpiesza gojenie się ranek i wykwitów oraz zapobiega powstawaniu nowych. Ponadto światło PTF obkurcza rozszerzone pory i wyraźnie spłyca blizny, powstałe w wyniku nieprawidłowo leczonych wyprysków i krostek. Skóra po leczeniu jest wyraźnie w lepszej kondycji, ma zdrowy i równy koloryt, nie przetłuszcza się. Terapię laserem poleca się osobom cierpiącym z powodu trądziku młodzieńczego, pospolitego, różowatego. Ilość zabiegów uwarunkowana od kondycji skóry. Idealna cera, nie posiadająca żadnych wad i niedoskonałości dotyczy jedynie niewielu osób…

Do zabiegów laserowych należy się odpowiednio przygotować. Odstawiamy kremy zawierające retinol, witaminę C lub kwasy owocowe, ponieważ mogą uwrażliwić skórę. Zaleca się również odstawić wszelkie leki i zioła fotouczulające , takie jak: dziurawiec, skrzyp polny, nagietek, bratek, kasztanowiec. Nie zaleca się również pić soków  z beta karotenem. Więcej porad podczas bezpłatnej konsultacji.

Bogata oferta zabiegów laserowych - w cenie już od 60 zł!
Trwałe usuwanie owłosienia
Zamykanie naczynek – twarz i nogi
Usuwanie zmian skórnych
Usuwanie przebarwień
Fotoodmładzanie skóry
Odmładzanie okolicy oczu
Trwałe leczenie trądziku
Usuwanie tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów
Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
Usuwanie blizn

Serdecznie zapraszamy!
Lidia Gwóźdź

 

Studio Urody i Odnowy Biologicznej
Lidia Gwóźdź
ul. Nowa 15 B, Nakło nad Notecią
tel. 603 246 380, więcej na www.studio-lidia.pl

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)