Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

09 października 2018

Bieg ,,Pętla Zwiadowcy'' za nami. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji

fot: pow

fot: pow

W minioną niedzielę tj. 7 października na terenie wsi Kowalewko został przeprowadzony szereg # imprez sportowych i edukacyjnych.

Z inicjatywy Krzysztofa Napieralskiego, Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej Jednostki Ratownictwa Specjalnego odbył się bieg  pod nazwą ,,Pętla Zwiadowcy " na którego starcie stawiło się kilkudziesięciu zawodników z terenu całego województwa kujawsko-pomorskiego w tym również przedstawiciele formacji mundurowych między innymi;  Służby Więziennej, Policji, Straży Pożarnej jak również Wojsk Specjalnych. Bieg został zorganizowany na dystansie 10 km i był poświęcony pamięci obrońców naszej ojczyzny. Honorowym patronatem bieg objęła Pani Ewa Kozanecka poseł na Sejm RP, która wraz z Komendantem JRS Kowalewko, Krzysztofem Napieralskim wręczyła zwycięzcom puchary oraz dyplomy. Najlepsze wyniki uzyskali

Klasyfikacja Kobiet
I miejsce – Agata Jabłońska
II miejsce – Paulina Grzechnik
III miejsce – Marta Napieralska

Klasyfikacja Mężczyzn
I miejsce – Tomasz Radtka
II miejsce – Mikołaj Jędrzejczyk
III miejsce – Tomasz Leśniewski

Klasyfikacja Służb Mundurowych
I miejsce – Ireneusz Nitka
II miejsce – Sebastian Pochylski
III miejsce – Sebastian Nalazek

Organizatorzy przewidzieli  szereg atrakcji dodatkowych nie tylko dla biegaczy, odbył się pokaz ratownictwa w wykonaniu strażaków OSP Kcynia, OSP Kowalewko, jak również ratowników medycznych, ponadto była możliwość strzelania z różnorodnej broni na  strzelnicy sportowej Mundurowego Klubu Strzeleckiego, oraz odwiedzenia stoiska militarno historycznego.

Przewidziano dla wszystkich uczestników ciepły poczęstunek, kiełbaski z ogniska, jak również słodkie domowe wypieki. Krzysztof Napieralski złożył podziękowania za tak liczne przybycie wszystkim uczestnikom i zapowiedział oraz zaprosił do kolejnego biegu już za rok.

www.jrs-kowalewko.pl

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (10)

  Mikołaj, w dniu 09-10-2018 16:30:36 napisał:

  Serdeczne Podziękowania dla Organizatorów w Biegu Pamięci Poległym w Obronie Ojczyzny.

  odpowiedz

  • 4 (10)

  Kijanka , w dniu 09-10-2018 19:29:50 napisał:

  Kontrkandydaci hejtują a Ty udzielasz się społecznie. Krzysztof BRAWO przyzwoity będzie z Ciecie burmistrz .Pozdrawiam

  odpowiedz

  • 1 (7)

  ho is john rambo?, w dniu 09-10-2018 20:20:32 napisał:

  Nietrawie.Kiedyś bordowy beret nosiła eita,dzisiaj moze go nosić byle cieć.Jak biegało się medalowe miejsca były trzy,dzisiaj mozna się doczołgać do mety i też będzie medal.Może i idea szczytna ale czasy dziwne.Pozdrawiam.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (3)

  Ronin, w dniu 09-10-2018 20:43:58 napisał:

  Fajny bieg w crossowej scenerii ! Oby organizatorowi chciało się go kontynuować go w następnych latach ,a nie tylko jednorazowo, jako kampania przed wyborami. Dodam jeszcze, taki mały minus ! Chodzi o podawanie wyników - mianowicie wygrani open miejsca 1 do 3 to jedno, a wygrani w kategorii są dodatkową statystyką więc klasyfikacja Open uwzględnia pierwszych trzech na mecie niezależnie !!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Ja, w dniu 10-10-2018 08:13:47 napisał:

  bardzo fajna impreza w malowniczym terenie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Meble kuchenne - na zamówienie
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Wulkanizacja
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Budowa domu pod klucz
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)