Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

16 stycznia 2019

Bal karnawałowy i nie tylko. Dzieci odegrały przedstawienie

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

Już 10 raz tuż przed feriami odbył się bal karnawałowy zorganizowany# dla społeczności Szkoły Podstawowej w Rozstrzębowie. Uczestniczyli w nim uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele oraz zaproszeni goście: emerytowane pracownice szkoły panie Teresa Tomczak i Halina Kosińska, radny gminny p. Ryszard Korbal oraz sołtys wsi Szczepice p. Paweł Kiepiela.

Zebranych powitała dyrektor p. Małgorzata Dutkiewicz, zapraszając do obejrzenia przedstawienia na motywach baśni H. Ch. Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu uczniów z kółka teatralnego, prowadzonego przez p. Katarzynę Pawlak. Dzieci wspaniale odegrały swoje role i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Podczas balu p. Bożena Nogowska i Mirosława Prusak wręczyły dyplomy i upominki uczniom, biorącym udział w konkursie kolęd, a także tym, którzy wykonali najpiękniejsze kartki świąteczne w języku angielskim i niemieckim.

Nagrodą dla wszystkich był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Następnie do wspólnej zabawy zaprosił klown z zespołu „Maskotki”. W przerwie między tańcami można było spróbować szczęścia w loterii fantowej, prowadzonej przez panie: Paulinę Grzechnik i Violettę Soję, ciesząca się co roku dużym zainteresowaniem.

Punktem kulminacyjnym balu było przybycie Gwiazdora, który rozdał dzieciom prezenty ufundowane przez rodziców.

Późnym wieczorem dzieci wraz z opiekunami udały się do domu by rozpocząć ferie zimowe i odpocząć po hucznej zabawie.

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)