Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Awaria sygnalizacji. Tworzą się ogromne korki

fot. powierzone/arch.

fot. powierzone/arch.

Z powodu awarii nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu drogi powiatowej # z Nakła do Bydgoszczy z krajową 10-tka (obwodnicą).

- Na drodze krajowej nr 10 na skrzyżowaniu w Lisim Ogonie doszło do awarii (przepalenia się głównego sterownika sygnalizacji). W związku z faktem, że zniszczony sterownik jest bardzo rzadką usterką, jego naprawa (ściągnięcie części zamiennej) może okazać się długotrwała – informuje Tomasz Okoński, Główny Specjalista ds. Komunikacji Społecznej we bydgoskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy.

- Wykonawca drogi S5 szacuje, że sygnalizacja świetlna zostanie ponownie włączona najwcześniej w czwartek. Jednakże zasygnalizował nam problem z dostarczeniem unikatowej części, która uległa awarii. Do tego czasu będzie współpracował z Policją w celu zapewnienia właściwego przepływu pojazdów na skrzyżowaniu - dodaje.

Awaria pogłębiła drogowych chaos na wspomnianych drogach. Przejazd ul. nakielską w godzinach popołudniowych stanowi prawdziwe wyzwanie. Problemy zaczynają się już w samej Bydgoszczy, gdzie na skrzyżowaniu ulic Nakielskiej z Lisią miasto buduje rondo. To już tam zaczynają się ogromne opóźnienia. Czas jazdy wydłuża się dodatkowo na skrzyżowaniu bez działających świateł. Policja nie jest w stanie wystawić w tym miejscu stałego patrolu kierującego ruchem - jeśli będą mieli siły i środki, będą reagowali na wezwanie – taką informację przekazało KMP w Bydgoszczy.

Jeden z przewoźników, STBus, obsługujący linię 408 (Paterek – Potulice - Bydgoszcz) zaapelował do pasażerów by na czas awarii korzystali z alternatywnej linii 407 tj. przez Ślesin.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (4)

  Olo, w dniu 05-12-2018 19:59:47 napisał:

  Policja powinna monitoring mieć na skrzyżowaniu to by dużo kasy wpłynęło bo tam to czerwone a przejeżdzają to skrzyżowanie powinno być monitorowane jak Nakło Mroteckie

  odpowiedz

  • -4 (6)

  myślący człowiek, w dniu 05-12-2018 20:08:44 napisał:

  proszę podać autora fotografii :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (10)

  angello, w dniu 05-12-2018 21:17:50 napisał:

  Najlepiej niech piją kawę i wcinają pączki, bo do pożytecznych rzeczy się nie nadają. A może delikatne cery mają i wiaterku się boją. Powinni kierować ruchem, ludzie by szybciej przebili się przez Łochowską, mniej paliwa by poszło w eter a tu dziki kraj. A może boją sie... Kolejny dzień korków a policji jak nie było tak nie ma do dziś.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Kierowca kobieta, w dniu 06-12-2018 06:36:08 napisał:

  Unikatowa cześć.. Hmmm.... To jest ciekawe.. Robią sygnalizacje do której nie ma części.. Takie jaja tylko w Polsce

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mar, w dniu 06-12-2018 10:54:29 napisał:

  Policja sobie stoi z boku i obserwuje z auta, a kierować ruchem się nie chce. Stali wczoraj rano, wczoraj po 15 i dziś rano. I nic. Pilnują skrzyżowania żeby nikt nie ukradł...

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Kirowca, w dniu 06-12-2018 18:06:18 napisał:

  Przebudować na rondo i po sprawie :), utrzymanie sygnalizacji kosztuje, ronda na pewno dużo mniej

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż leczniczy
Meble kuchenne
Naczepa platforma
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Sprawdzanie świateł
Lipoliza injekcyjna
Botox i wypełniacze
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)