Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

26 września 2021

Awansowali do kolejnej rundy. Zagrali wychowankowie NTS Trójka Nakło

fot. PZPS

fot. PZPS

W swoim ostatnim meczu grupowym mistrzostw świata U21 reprezentacja# Polski pokonała 3:1 (29:27, 25:19, 23:25, 25:19) Bułgarię i awansowała do kolejnej rundy. W poniedziałek naszych reprezentantów czeka rywalizacja w grupie F i walka o kolejne zwycięstwa. W kadrze znaleźli się wychowankowie Nakielskiego Towarzystwa Sportowego - Antoni Kwasigroch i Jakub Czerwiński.

Historia spotkań z Bułgarami przemawia na korzyść Polaków, jednak na tym turnieju lepiej radzą sobie Bułgarzy, którzy dotychczas nie stracili nawet seta.

Polska - Bułgaria 3:1 (29:27, 25:19, 23:25, 25:19)

Teraz Biało-Czerwonych czeka dzień przerwy. Po nim przystąpią do rywalizacji w grupie F utworzonej przez dwie najlepsze drużyny grupy B i dwie najlepsze drużyny grupy D, a więc Polskę, Bułgarię, Rosję i Brazylię. Do kolejnej rundy awansują dwie ekipy z największą liczbą punktów. Podopieczni Daniela Plińskiego swoje spotkania w dalszym ciągu rozgrywać będą w Sofii.

Polska: Jakub Strulak, Dawid Pawlun, Jakub Czerwiński, Michał Gierżot, Karol Urbanowicz, Dawid Dulski, Maciej Nowowsiak (L) – Bartosz Gomułka. Trener: Daniel Pliński

Materiał: PZPS/red.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)