Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Andrzejkowy wieczór dla najmłodszych. Sala wypełniona była po brzegi

fot. Grzegorz Mordzak

fot. Grzegorz Mordzak

W piątkowy wieczór 29 listopada 2019 roku w Centrum Kultury Wiejskiej w Ruścu #odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez ks. Zbigniewa Plewa – proboszcza Parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie.

 Najmłodsi uczestnicy nie zawiedli. Frekwencja dopisała. Sala wypełniona była po same brzegi. Oprawę muzyczną oraz wspólną zabawę dla najmłodszych zapewniła Grupa animacyjna BiT. Były tańce, konkursy, limbo i zabawy ruchowe. Nie zabrakło słodyczy i owoców dla dzieci. Dla dorosłych przygotowano licytacje oraz kawę z przepysznymi domowymi wypiekami. Każdy znalazł coś dla siebie. Ogromne wrażenie zrobił pokaz z bańkami mydlanymi przygotowanymi przez animatorkę. Na zakończenie andrzejkowego wieczoru rozdano dzieciom paczki z upominkami.

materiał: Sylwia Repczyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)