Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Andrzejkowy wieczór dla najmłodszych. Sala wypełniona była po brzegi

fot. Grzegorz Mordzak

fot. Grzegorz Mordzak

W piątkowy wieczór 29 listopada 2019 roku w Centrum Kultury Wiejskiej w Ruścu #odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez ks. Zbigniewa Plewa – proboszcza Parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dziewierzewie.

 Najmłodsi uczestnicy nie zawiedli. Frekwencja dopisała. Sala wypełniona była po same brzegi. Oprawę muzyczną oraz wspólną zabawę dla najmłodszych zapewniła Grupa animacyjna BiT. Były tańce, konkursy, limbo i zabawy ruchowe. Nie zabrakło słodyczy i owoców dla dzieci. Dla dorosłych przygotowano licytacje oraz kawę z przepysznymi domowymi wypiekami. Każdy znalazł coś dla siebie. Ogromne wrażenie zrobił pokaz z bańkami mydlanymi przygotowanymi przez animatorkę. Na zakończenie andrzejkowego wieczoru rozdano dzieciom paczki z upominkami.

materiał: Sylwia Repczyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)