Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

19 marca 2018

Alan i Olaf znów bezkonkurencyjni. Stanęli na podium w Wielkopolsce

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

W piątek, 16 marca mieszkańcy Miastowic, szachiści - Alan i Olaf Jagodzińscy stanęli na podium #w powiecie wrzesińskim w Wielkopolsce.

Piątkowe, szachowe zawody w Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Marzeninie zamykały cykl czterech turniejów, które trwały w tej placówce od października do marca. W klasyfikacji generalnej liczyła się ogólna liczba zwycięstw z poszczególnych eliminacji. Turnieje odbywały się w trzech kategoriach wiekowych. Wzięło w nich udział blisko 50 osób. W grupie obejmującej rocznik 2004-2002 bezkonkurencyjny okazał się Olaf Jagodziński. W kategorii 2005-2007, także pierwsze miejsce wywalczył jego młodszy brat Alan. Chłopcy reprezentowali klub LKS Chrobry Gniezno. Laureaci otrzymali medale i atrakcyjne nagrody, wśród nich gry i książki o tematyce historycznej, dotyczące strajku dzieci we Wrześni z 1901 roku.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)