Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 kwietnia 2019

Akcja przerosła oczekiwania. Przekazano kolejny Dar Serca

fot. pow.

fot. pow.

Stowarzyszenie na Rzecz rozwoju wsi Sipiory i Studzenki SĄSIEDZI wraz ze # szkołą tańca Pana Pawła Milhausen kolejny raz postanowiło sprawić radość innym.

Wczoraj przekazało kolejny DAR SERCA! Słodycze, kosmetyki woda czy też inne niezbędne rzeczy były bezinteresownym darem wielu ludzi! Pocztą pantoflową rozeszła się wiadomość o potrzebach dzieci i rodziców z oddziału! Jak zwykle akcja przerosła nasze oczekiwania a radości dzieci i ich opiekunów nie da się opisać!

Wszystkim bez wyjątku pragniemy podziękować z całego serca!

Wydawało by się że to już koniec.... ale okazuje się że akcja trwa! Za pomoc w zbieraniu daru serca dziękujemy Pawłowi Milhausen, pani Dorocie Okraszewskiej, Magdalenie Łassa,  Joli Nowak, S. P. w Sipiorach, pani Aleksandrze Bagnerowskiej oraz pani Magdzie Grzybowskiej.

materiał: Ania Knasińska

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Stół z blatem szklanym + krzesła
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Meble łazienkowe
Bon upominkowy
Pomoc drogowa
Produkty instax
od 37,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)