Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 maja 2019

18 maja II Noc Muzeów w Kcyni - zapraszamy!

fot.pow

fot.pow

Koncert kapeli podwórkowej CYNAMONY z Bydgoszczy#, inscenizacja z udziałem grup rekonstrukcji historycznej i zabytkowej bryczki OSP Kcynia, zabytkowe samochody, wystawy eksponatów dotyczących II wojny światowej oraz Powstania Wielkopolskiego, pyszne jedzenie KGW Sami Swoi - to wszystko czekać na Państwa będzie podczas drugiej Nocy Muzeów, którą wspólnie z Urzędem Miejskim w Kcyni organizuje Towarzystwo Historyczne w Kcyni.

Zapraszamy na dworzec PKP w dniu 18 maja (sobota) w godz. 18:00-21:00.

Partnerami są: GCKiB oraz OSP Kcynia. Impreza organizowana jest w ramach projektu pn. "Organizacja II Nocy Muzeów w Kcyni" w ramach konkursu ofert nr 2/2019 "Kultura i dziedzictwo narodowe" z budżetu Gminy Kcynia.

Z uwagi na organizację w sobotę, 18 maja 2019 r. II Nocy Muzeów na dworcu PKP prosimy o niepozostawianie w tym dniu w sąsiedztwie dworca PKP samochodów. W programie imprezy znalazła się m.in. inscenizacja z udziałem grup rekonstrukcji historycznej. W celu lepszej organizacji oraz bezpieczeństwa i zapewnienia swobody uczestnikom imprezy prosimy o to, by nie pozostawiać w tym dniu samochodów. Dziękujemy!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)