Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

27 września 2021

„Jesień w lesie grzyby niesie”. XIII edycja konkursu wojewódzkiego

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy ogłasza# XIII Wojewódzki konkurs pn. ,,Jesień w lesie grzyby niesie”, zaadresowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Tematem konkursu jest ukazanie uroków lasu i jego zasobów poprzez wykonanie fotografii grzyba lub grzybów występujących w ich naturalnym środowisku.

Celem konkursu jest popularyzowania idei ,, grzybobrania bez pomyłek”. Prace konkursowe należy przesłać do dnia 10 listopada 2021 r. na adres Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Bydgoszczy, ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz.

Regulamin konkursu i załączniki można zobaczyć tutaj

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w powyższym przedsięwzięciu, które sprzyja poznaniu grzybów a tym samym profilaktyce zatruć grzybami.

Materiał: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy/red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Schab bez kości
11,99PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)