Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

09 września 2021

„Droga jest zarośnięta trawą, rozkopana”. Internautka zwraca uwagę na problem

fot. powierzone

fot. powierzone

Otrzymaliśmy wiadomość od Internautki. W swojej wypowiedzi poruszyła# temat złego stanu drogi. Treść poniżej.

Chciałabym poruszyć temat drogi dojazdowej na ulicę Młyńska 13, 16, a raczej jej brak od 10lat. Droga jest zarośnięta trawą, rozkopana bez możliwości jakiegokolwiek przejazdu. Wszyscy mieszkańcy są zmuszeniu dojeżdżać do domu przez prywatny teren jednego z mieszkańców gminy. Codziennie po ogromnych dziurach i wszelkiego rodzaju przeszkodach, co wpływa znacznie na stan pojazdów. Co bardziej ironiczne, pieniądze na postawienie donic z kwiatami są, ale na odnowę jakichkolwiek dróg naszej gminy już nie.

Materiał: Internautka

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (17) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (21)

  hihot, w dniu 10-09-2021 13:06:55 napisał:

  Jaki burmistrz - takie ulice. Sami wybraliście tą ofermę Marka Szarugę na drugą kadencję to teraz macie . zarośnięte chodniki , zarośnięte drogi

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -8 (16)

  777, w dniu 10-09-2021 14:26:36 napisał:

  Za tą oferme to już bym cię koleś ciągnął po sądach .

  odpowiedz

  • 5 (15)

  Angela , w dniu 10-09-2021 15:22:28 napisał:

  Pan Burmistrz jest człowiekiem schorowanym dajcie mu spokój On tylko czeka żeby doczekać do końca kadencji i pójść na emeryturę Jego już nie obchodzą mieszkańcy Kcyni czy Gminy ale sami Pisowcy i nauczyciele go wybraliście zniszczył piękną szkołę Liceum z tradycjami za to od razu Ludzie powinni go odwołać z Burmistrza

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Wiesiu , w dniu 10-09-2021 15:56:28 napisał:

  Angela to liceum i tak upadło, nikt tam nie chce chodzić każdy ma wysrane w kcynie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  Ja , w dniu 11-09-2021 08:50:39 napisał:

  Ta gmina upada. Nie ma nic co trzymałoby młodych. Drenaż mózgowy trwa. Kto może wyjeżdża. Nawet... Burmistrz

  odpowiedz

  • 1 (11)

  Sołtys, w dniu 11-09-2021 10:06:48 napisał:

  Wypisywanie delikatnie mówiąc bzdur i metody rodem z brukowca. Oto najważniejsza pseudo ulica w mieście za stodołą gospodarstwa między wyrobiska i nieużytkowane pola. Jak na sposób wywierania presji w sprawie pobudowania drogi miedzy wyrobiska i nieużytkowane pola do dopiero co pobudowanego "apartamentowca" to CIENIACTWO. Jak na kampanię wyborcza to chamskie CIENIACTWO.

  odpowiedz

  • 9 (11)

  mama, w dniu 11-09-2021 12:03:12 napisał:

  dobrzy nauczyciele jak Pani Szmyt odchodzą na emeryturę a nauczyciele w wieku emerytalnym jak pani Kubiak ,Szaruga czy Poczobut , których wyniki nauczania są żenujące będą udawały że uczą do 70-tki Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz

  • 0 (4)

  mama 10 latki, w dniu 11-09-2021 15:19:15 napisał:

  każdy nauczyciel powinien wiedzieć kiedy odejść . Uczniowie powinni wspominać nauczyciela z uśmiechem i życzliwością ale te wymienione panie na to nie zasługują.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  Obserwator, w dniu 11-09-2021 22:05:21 napisał:

  Widzę że powoli dociera do społeczeństwa kogo wybrali na Burmistrza , szkoda że tak późno , ponieważ nasze miasto Kcynia upada pod każdym względem, przykro na to patrzeć , zero pomysłu i zaangażowania w cokolwiek.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Maria, w dniu 12-09-2021 08:14:26 napisał:

  Jeśli liceum przyjmuje wszystkich kandydatów "jak leci" to poziom jest jaki jest, czego konsekwencją jest fakt, że młodzież nie chce się w tej szkole uczyć. Kcynia nie ma też nic do zaoferowania młodzieży. Skate Park rozebrano do połowy tworząc trasę dla mniejszych dzieci. Efekt jest taki, że mniejsze dzieci mają i plac zabaw i pół skate parku a młodzież nie ma prawie nic. Nie można się więc dziwić młodym ludziom, że uciekają z miejsca, które nie jest nimi zainteresowane.

  odpowiedz

  • -5 (9)

  wyborca, w dniu 12-09-2021 09:34:22 napisał:

  Kampania wyborcza na burmistrza gminy w toku i trwania i na całego. Dyskredytowanie obecnego burmistrza trwa. Zgodnie z maksymą Josepha Goebbelsa - nieprawda, oszczerstwa powtarzane wielokrotnie maja się u odbiorcy-wyborcy, musza się u odbiorcy-wyborcy stać prawdą. A wystarczyło żeby Kcynię od ponad 80 lat poprzednicy tak poprowadzili, tak Kcynię rozwinęli żeby było na miarę aspiracji wówczas ich wybierających w wyborach i ich popierających. A poprzednie i ostatnie wybory wygrał obecny burmistrz. Aspirujący i każdy inny mogli te wybory wygrać, ale nie wygrali wyborów. Dlaczego ???? Przede wszystkim Wyborca tak zdecydował. Wygrał wybory kandydat na burmistrza najlepszy i to na druga kadencję.

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Technik, w dniu 12-09-2021 09:44:24 napisał:

  Inwestor wybudował blok a teraz raban żeby do jego inwestycji wybudować drogę.

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Benedykt, w dniu 12-09-2021 21:10:22 napisał:

  Inwestor apartamentowca musi sobie poczekać w kolejce. Inne ważniejsze drogi w Kcyni i na wsiach czekają w kolejce i są pierwsze przed tą drogą o kilkadziesiąt lat. Puki co kupcie se internautko kose moja twoja i do koszenia trawy się bież.

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Anonim, w dniu 13-09-2021 11:06:00 napisał:

  o drogę powinien zadbać deweloper, a nie miasto.

  odpowiedz

  • 3 (5)

  wyborca, w dniu 14-09-2021 15:51:24 napisał:

  Panie burmistrzu czy się Pan podpisał pod tymi nagrodami? Na wszystko brakuje kasy, bo zawsze pan tak odpowiada i bezradnie rozkłada ręce, a teraz pan rozdaje z publicznych pieniędzy nagrody dla skarbniczki, sekretarza i kierownika prawie 80 tysięcy złotych? A szeregowi pracownicy mają po 2700 zł. Czy to jest w porządku? Dobrze się Pan z tym czuje?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Smakowita 450g
2,99PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)