Dziś mamy 14 października 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 sierpnia 2019

„Wakacje z tenisem 2019”. Letnia przygoda dzieci z tenisem

fot. pow.

fot. pow.

Na korcie tenisowym w Kcyni przy ulicy Poznańskiej odbyło się# podsumowanie dwutygodniowych zajęć tenisowych z dziećmi w ramach projektu realizowanego przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Nakle nad Notecią.

W zajęciach tenisowych wzięło łącznie udział 16 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe: grupa zielona to 4-5 latkowie ćwiczący w ramach ”przedszkola tenisowego”, grupa niebieska to 6-8 latkowie i grupa czerwona to dzieci w wieku 9-10 lat. Podsumowania akcji letniej dokonał prezes Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Nasz Kort” w Kcyni Maciej Krzyżanowski. Prezes podziękował wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wytrwałość w zajęciach, świetną wspólną zabawę i rozwijania zainteresowań sportowych wśród uczestników. Okres wakacyjny w tym roku jest szczególnie długą przerwą od nauki a oderwanie dzieci od wielu „multimedialnych pochłaniaczy czasu” jest trafnym przedsięwzięciem kcyńskiego stowarzyszenia tenisowego.

Na wszystkich uczestników ostatniego spotkania w ramach akcji „Wakacji z tenisem” czekało wiele atrakcji: smaczne ciasto ufundowane przez kcyński oddział „Cukierni-Piekarni Grochola”, lody ufundowane przez firmę „ROKA” w Kcyni, pizza margherita, capriciosa i pepperoni, słodycze i napoje. Po wspólnej biesiadzie odbyło się wręczenie statuetek i drobnych upominków wszystkim dzieciom uczestniczącym w akcji letniej. Następnie odbyła się ostatnia wspólna i ulubiona zabawa wszystkich dzieci „Murarz”, a po niej dzieci mogły przejechać się kabrioletem wokół stadionu.

Letnia akcja „Wakacje z tenisem 2019” została sfinansowana z środków Powiatu Nakielskiego ramach projektu „Rozwój i promocja tenisa ziemnego na terenie gminy Kcynia w roku 2019”.

W tym miejscu kierujemy serdecznie podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie akcji w szczególności: Zarządowi Powiatu Nakielskiego, p. Weronice Topolewskiej z firmy – „GROCHOLA”, p. Izabelli Witczak z firmy „ROKA” oraz wszystkim wolontariuszom z Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Nasz Kort” w Kcyni.

Materiał: Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz kort” w Kcyni

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i kwas hialuronowy
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Konstrukcje stalowe
Meble kuchenne
Pokój dzienny/ jadalnia
Szafy przesuwne
Produkty instax
od 37,90PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

V miesiąc życia dziecka. „Mamo to JA twój mały akrobata"

Czas biegnie nieubłaganie, codziennie twoje dziecko robi ogromne postępy.

(czytaj więcej)