Dziś mamy 5 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

07 sierpnia 2019

„Wakacje z tenisem 2019”. Letnia przygoda dzieci z tenisem

fot. pow.

fot. pow.

Na korcie tenisowym w Kcyni przy ulicy Poznańskiej odbyło się# podsumowanie dwutygodniowych zajęć tenisowych z dziećmi w ramach projektu realizowanego przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Nakle nad Notecią.

W zajęciach tenisowych wzięło łącznie udział 16 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe: grupa zielona to 4-5 latkowie ćwiczący w ramach ”przedszkola tenisowego”, grupa niebieska to 6-8 latkowie i grupa czerwona to dzieci w wieku 9-10 lat. Podsumowania akcji letniej dokonał prezes Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Nasz Kort” w Kcyni Maciej Krzyżanowski. Prezes podziękował wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wytrwałość w zajęciach, świetną wspólną zabawę i rozwijania zainteresowań sportowych wśród uczestników. Okres wakacyjny w tym roku jest szczególnie długą przerwą od nauki a oderwanie dzieci od wielu „multimedialnych pochłaniaczy czasu” jest trafnym przedsięwzięciem kcyńskiego stowarzyszenia tenisowego.

Na wszystkich uczestników ostatniego spotkania w ramach akcji „Wakacji z tenisem” czekało wiele atrakcji: smaczne ciasto ufundowane przez kcyński oddział „Cukierni-Piekarni Grochola”, lody ufundowane przez firmę „ROKA” w Kcyni, pizza margherita, capriciosa i pepperoni, słodycze i napoje. Po wspólnej biesiadzie odbyło się wręczenie statuetek i drobnych upominków wszystkim dzieciom uczestniczącym w akcji letniej. Następnie odbyła się ostatnia wspólna i ulubiona zabawa wszystkich dzieci „Murarz”, a po niej dzieci mogły przejechać się kabrioletem wokół stadionu.

Letnia akcja „Wakacje z tenisem 2019” została sfinansowana z środków Powiatu Nakielskiego ramach projektu „Rozwój i promocja tenisa ziemnego na terenie gminy Kcynia w roku 2019”.

W tym miejscu kierujemy serdecznie podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie akcji w szczególności: Zarządowi Powiatu Nakielskiego, p. Weronice Topolewskiej z firmy – „GROCHOLA”, p. Izabelli Witczak z firmy „ROKA” oraz wszystkim wolontariuszom z Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Nasz Kort” w Kcyni.

Materiał: Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz kort” w Kcyni

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kwasy...
Budowa magazynów
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
999PLN PROMOCJAPLN
Zabiegi odmładzające
Pieczątki Colop
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)