Dziś mamy 26 września 2018, środa, imieniny obchodzą:
7 października 2018

„Pętla Zwiadowcy”. Bieg pamięci poległym za ojczyznę

Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej Jednostki Ratownictwa Specjalnego im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej Krzysztof Napieralski wraz z druhami z OSP pragną zaprosić na Bieg Pamięci Poległym w Obronie Ojczyzny „Pętla Zwiadowcy”, nad którym honorowy patronat objęła Pani poseł Ewa Kozanecka.

Bieg ten odbędzie się 7 października, w Kowalewku, gmina Kcynia. Dystans biegu to 10km, natomiast trasa przebiegać będzie duktami leśnymi oraz drogami śródpolnymi w niezwykle malowniczym terenie, będzie doskonałą promocją zarówno zdrowia, jak i pięknych walorów przyrodniczych. Start biegu z Jednostki Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku natomiast meta usytuowana będzie na terenie Strzelnicy Sportowej w Kowalewku, gdzie na wszystkich uczestników będą czekały, medale, puchary, dyplomy, oraz poczęstunek.

Zapraszamy do udziału organizację pro-obronne, do wystawienia swoich zawodników, istnieje również możliwość startu w umundurowaniu. Zgłoszenia należy przesyłać do 30.09.2018r. drogą mailową: 22L@JRS-KOWALEWKO.PL Biuro zawodów otwarte od godziny 8.30. Opłata Startowa – 30zł w dniu zawodów.

Zapraszamy wszystkich biegaczy oraz sympatyków.

materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ja, w dniu 21-08-2018 07:21:08 napisał:

    Super pobiegnę

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Skup i sprzedaż części
MEBLE PIOTR PASIEKA
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
SALONY
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)