Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 września 2018

„Ciekawość Świata”. Zapraszamy na wykład dyrektora Muzeum Początków Państwa Polskiego

foto: powierzone

foto: powierzone

O najważniejszych wydarzeniach i postaciach, które doprowadziły do powstania naszego państwa.

Dowiecie się, czy Mieszko mógł być wikingiem oraz co było na naszych ziemiach przed nim. W trakcie spotkania zaskakujące fakty i ciekawostki. Na pierwszym po letniej przerwie spotkaniu z cyklu "Ciekawość świata" gościć będziemy dr. Michała Bogackiego, dyrektora Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Zapraszamy serdecznie na wykład pt. "Jak powstała Polska". Organizator spotkań z cyklu "Ciekawość świata" - Urząd Miejski w Kcyni.

materiał: Justyna Makarewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

dr Michał Bogacki dr Michał Bogacki

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)